Otwórz menu

O mnie

o mnie

Trudno napisać coś o sobie, ale może coś sensownego z tego wyszło… Bądźcie wyrozumiali ? Nazywam się Daniel Lewandowski i od 2018r. zajmuje się inwestowaniem i wynajmowaniem domów letniskowych. Gdzieś podświadomie chyba od zawsze czułem, że biznes związany z nieruchomościami to jest to co zwyczajnie najlepiej mi pasuje i mega dobrze się w tym czuję. Nawet moje studia na UWM w Olsztynie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i równolegle na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej związane były ściśle z nieruchomościami. Przypadek?!

Po 10 latach pracy w doradztwie gospodarczym oraz próbowaniu jednocześnie różnych tematów związanych z nieruchomościami odkryłem, że domy letniskowe to jest tzw. „strzał w 10”. W ciągu nieco ponad 4 lat udało się wybudować i zacząć najem 4 domów letniskowych w Świerkocinie na Mazurach (Certówka zielony, Certówka czerwony, Stodoła Nomada i Planeta 66) na łącznie 38 miejsc noclegowych.

Moim zamiarem było stworzenie takich miejsc, do których sam z rodziną czy ze znajomymi chciałbym pojechać i spędzić czas. Mam nadzieję, że się to ziściło… Oczywiście nie spoczywam na laurach i stale pracuje, udoskonalam, doinwestowuje wszystkie domy letniskowe i powoli myślę o następnych inwestycjach. We wszystkich pracach związanych z projektowaniem, budowaniem, wykończeniem i aranżacją domów i działek uczestniczyło bardzo wiele osób, którym jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Dziękuję!

Poza domami letniskowymi mój czas zajmują podróże (ostatnio Wietnam na motorze), sporty (piłka nożna, siłownia, snowboard), czytanie książek, oglądanie ciekawych kanałów na Youtube…

I na koniec prośba – bez znaczenia, w którym z domów będziecie gościć, starajcie się dobrze wykorzystać wspólnie spędzony czas, cieszcie się swoim towarzystwem, wolnym czasem, ciszą, kieliszkiem wina … Nie marnujcie swojego czasu na szukaniu niedogodności czy niedoskonałości – z pewnością takie się znajdą. Nie warto jednak zwyczajnie tracić na nie czasu. Oczywiście zawsze będę do Waszej dyspozycji, gdy pojawi się problem wymagający mojej czy moich specjalistów interwencji. Czujcie się jak u siebie! Koniec ?

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się

Wybierz dogodną formę kontaktu lub skorzystaj z formularza rezerwacji online.

phone

Daniel, tel. 502 575 295‬

mail

domyswierkocin@gmail.com

Całoroczne domy letniskowe na Mazurach.

Zarezerwuj termin

Stodoła Nomada

Całoroczny dom letniskowy dla 15 osób.

Planeta 66

Całoroczny dom letniskowy dla 11 osób.

Certówka (domek zielony)

Całoroczny dom letniskowy dla 6-8 osób

Certówka (domek czerwony)

Całoroczny dom letniskowy dla 6-8 osób

Łódź motorowa St. Tropez 6

Hybrydowa łódź motorowa dla 6 osób z 2 miejscami do spania.
Zamknij menu
Dostępność